Rusya Televizyonunda Yaratılış Gerçeği İle İlgili Sn. Adnan Oktar’ın Açıklamaları


Rusya"nın en büyük federal televizyon kanallarından biri olan REN TV, 5 Kasım 2011 tarihinde "Hayatın Kökeni" adlı bir belgesel yayınladı. Programda Sayın Adnan Oktar"la yapılan röportajdan kesitler yer aldı. Böylece Rusya"da ilk defa evrim teorisinin geçersizliğini, Yaratılış gerçeğini anlatan bir program, resmi devlet televizyonundan yayınlanmış oldu. Bu belgeselden bir bölümünü buradan izleyebilirsiniz.


REN TV: Türk araştırmacı ve yazar Harun Yahya evrimcilerin insanın maymundan türeme iddiasının tamamen bir safsata olduğunu düşünüyor, çünkü şu ana kadar Darwin‘in teorisini ispatlayan bir tane bile delil bulunamadı.


Dünyanın %99‘u mantığa ve bilime aykırı evrim teorisine körü körüne inandılar.


ADNAN OKTAR: Paleontologlar bugüne kadar yaklaşık 250.00. canlıya ait 350 milyon fosil buldular ve bütün bu fosiller en ufak bir değişme veya iddia edilen evrimleşme izi taşımamaktadır. Fosil kayıtları bize milyonlarca yıl hiç değişmeyen canlı türleri gösteriyor. Hayatın ve insanın evrim süreci sonucunda meydana geldiğini iddia eden Darwinizm bilimsel delillerle kesin olarak yalanlanıyor. Bugün ise dünyanın en ünlü ateistleri Allah’ın yaratışını itiraf ediyorlar. Hayatın evrimle olabileceğini artık kimsenin iddia etmesi söz konusu bile olamaz. (REN TV)