Maulwi Saelan (Syifa Vakfı Başkanı)

ENDONEZYA, Maulwi Saelan

İSLAMİYETLE BAĞLANTILI OLARAK BİLİM DÜNYASINI MÜKEMMELLEŞTİRMEYE OLAN KATKINIZDAN DOLAYI SİZE EN İÇTEN TEBRİK DİLEKLERIMI SUNARIM.

Öncelikle kendimi Al Azhar Syifa Budi Vakfı"nın kurucusu ve başkanı Maulwi Saelan olarak tanıtarak mektubuma başlamak isterim.

Esas görevi 3-19 yaş arası çocuklara ve ailelerine İslam ahlakının gerçeklerini anlatmak olan kuruluşumuz; Endonezya, Jakarta"da 20 yıldır eğitim alanında görev yapmaktadır.

Günümüz dünyasını ve eriştiği noktayı göz önüne alarak, İslamiyetle bağlantılı olarak bilim dünyasını mükemmelleştirmeye olan katkınızdan dolayı size en içten tebrik dileklerimi sunarım. Kitaplarınız, "Mümtaz Okul Programımız" çerçevesinde eğitim değerlerimizi geliştirmekte çok önemli bir kolaylaştırıcı etken olmuşlardır.

Nitekim, ekibinizle birlikte çalışma fırsatını elde etmiş olarak, kültürlerimiz arasında kültürel eğitim alışverişini artırmayı kuvvetle umud ediyorum

Son olarak lütfen en içten dileklerimi kabul buyrun, dikkatiniz ve desteğiniz için size tekrar teşekkürlerimi sunuyorum.

SYIFA VAKFI BAŞKANI
H. MAULWI SAELAI