Habib Toumi (Bahrain Tribune Editör Yardımcısı)

"PAHA BİÇİLMEZ BİR SANATSAL ANLAYIŞA SAHİP OLAN HARUN YAHYA"NIN ESERLERİNİ OKUMAK HER ZAMAN BÜYÜK BİR ZEVK KAYNAĞI OLMUŞTUR."

Paha biçilmez bir sanatsal anlayışa sahip olan ve bizlere İslami değerleri dahice öğretilerle sunan Harun Yahya"nın kitaplarını okumak her zaman büyük bir zevk kaynağı olmuştur.

İslam hakkında binlerce kitap yazılmış fakat çok azı binlerce insanın ideolojileri ve düşünceleri üzerinde etki oluşturmak iddiasında bulunabilmiştir.

Harun Yahya"nın en büyük erdemlerinden biri, iddialarını her eğitim seviyesinden okuyucuyu dikkate alarak çok titiz ve mantıksal bütünlük içinde sunabilmesidir. Gerektiğinde okuyucuya ihtiyacı olan temel bilgileri de verir ve okuyucunun dikkatini açık tutmak için tekrardan ve gösterişli ifadelerden kaçınır. Hiçbir zaman ana fikirden uzaklaşmaz ve her zaman duygusal tuzaklardan uzak durur. Onun İslami konularda çalışma yapan en önemli yazarlardan birisi olmasını sağlayan özelliklerinden biri de, okuyucunun zekasını göz önünde bulundururak ilgi ve merak uyandırabilme yeteneğidir.

Lütfen, buçok önemli kitap ve makaleler için mektubumda belirttiğim derin minnettarlığımı kabul edin.

Habib Toumi
Bahrain Tribune Editör Yardımcısı