Fransızlar İstilaya Uğradılar

Fransa”nın 850.000 tirajlı günlük gazetelerinden 20 Minutes, internet sitesinde bir kez daha Yaratılış Atlası ile ilgili gelişmeleri aktardı. 9 Mayıs 2007 tarihli "Charles Darwin ve İslam Karşı Karşıya" başlıklı haberde şöyle bildirildi:

… Darwinizm”in, kötülüklerin kaynağı olarak belirtildiği ve komünizm, nazizm, ırkçılık, terörizm gibi konuların da sebebi olarak suçlandığı bir kitapla Darwin”e karşı atağa başladılar. 765 sayfa uzunluğundaki kitap, bütün Avrupa okullarına gönderilmiş durumda. Çok iyi resimlendirilmiş, kuşe kağıda basılmış, resimlerle dolu ve her türlü üst düzey eğitim kuruluşlarına gönderilmiş. Bu kitabın adı Yaratılış Atlası ve Harun Yahya olarak bahsedilen hoş bir Türk Müslüman tarafından yazılmış.

Kitap, geçen yazdan beri okulların postalarında belirmeye başladı. Şimdi de çeşitli politikacı ve bilim adamlarının postalarında görülüyor. Kitap çok sayıda politikacı ve bilim adamına takdim edildi. Kitapta şöyle bildiriliyor: Darwinizm son yüzyılda insanlığın yaşadığı felaketlerin sebebi olan şiddet yanlısı birçok ideolojinin kökeni ve İslam günümüz dünyasındaki krizlerin tek çözümü… Fransızlar bu yazılı süprizle Şubat ayında istilaya uğradılar.