Farklı Görüşlerin Buluşma Noktası: Geleneksel A9 TV iftarı

Farklı Görüşlerin Buluşma Noktası: Geleneksel A9 TV iftarı

Her yıl Ramazan ayında, katılımımla gerçekleşen geleneksel A9 TV iftar ziyafeti, barış ve birliktelik adına bu yıl yine İstanbul’da Çırağan Sarayı Balo Salonu’nda gerçekleştirildi. Düzenlediğimiz geleneksel iftar daveti her yıl, gösterişli ikramları ve konukları ile gündem olmakta; birbirinden farklı din, kültür ve etnisiteden insanları bir araya getirme ve insanlar arasında birlik ve beraberliği güçlendirme misyonlarıyla dikkat çekmektedir. Bu seneki iftar daveti de aynı şekilde farklı dinleri, farklı mezhepleri, farklı görüşteki grupları bir araya getiren; sanatçıları, siyasetçileri, din adamlarını, akademisyenleri, diplomatları, her kesimden basını aynı ortamda buluşturan özel bir davet olmuştur.

 

İsrailin önde gelen günlük gazetelerinden Jerusalem Post‘da Harun Yahya‘nın “Farklı Görüşlerin Buluşma Noktası: Geleneksel A9 TV iftarı” makalesi 25 Haziran2017 tarihinde yayınlandı.

 

http://www.harunyahya.com/en/Articles/251110/Traditional-A9-TV-Iftar-banquet-%E2%80%93-a-place-where-different-ideas-meet

http://www.jpost.com/Opinion/Traditional-A9-TV-Iftar-banquet-a-place-where-different-ideas-meet-497805

http://www.harunyahya.org/tr/Articles/251109/Farkli-Goruslerin-Bulusma-Noktasi-Geleneksel-A9-TV-iftari