Doç. Dr. Muzammil H. Siddiqi (Kuzey Amerika İslam Toplumu (ISNA) Başkanı – California Devlet Üniversitesi, İslami Etüdler ve Dünya Dinleri Kürsüsü Fullerton)

"KİTABI TÜM ENTELEKTÜEL ÇEVRELERE TAVSİYE
ETMEKTEN GURUR DUYUYORUM."

Okur Yayıncılık tarafından 1999 yılında basılan Harun Yahya"ya ait Evrim Aldatmacası: Darwinizm"in Bilimsel Çöküşü ve İdeolojinin Arka Planı adlı kitabı okudum. Yazar evrim teorisindeki bilimsel hataları çok büyük bir ustalıkla göstermiş. Kitap çok açık ve ufuk genişletici bir niteliğe sahip. Tutkulu, ancak akademik bir üslupla kaleme alınmış bir eser.

Bu kitap sadece İslam"ın evrim teorisine bakış açısını mükemmel bir şekilde ortaya koymakla kalmıyor, aynı zamanda Müslümanlarla yaratılış konusunda aynı bakış açısına sahip her türlü inançtan insan için çok yararlı bir kaynak olma özelliğini taşıyor.

Bu kitabın içeriğinin yanı sıra basımından da çok etkilendim. Kitabı tüm entelektüel çevrelere tavsiye etmekten mutluluk duyuyorum.

Saygılarımla,

Doç. Dr. Muzammil H. Siddiqi

Kuzey Amerika İslam Toplumu (ISNA) Başkanı – California Devlet Üniversitesi, İslami Etüdler ve Dünya Dinleri Kürsüsü Fullerton, ABD