Adnan Oktar’ın Yaratılış Atlası Londra Otobüslerinde

İran”ın çeşitli dillerde yayın yapan haber ajansı Azadnegar, 27 Ağustos 2011 tarihinde "Adnan Oktar’ın Yaratılış Atlası Londra Otobüslerinde" başlıklı bir haber ile Londra otobüslerindeki ilan kampanyasına yer verdi:

Adnan Oktar’ın kitap ilanları Londra otobüslerinde.

Etkili Türk yazar Adnan Oktar’ın Yaratılış Atlası kitabının ilanları Londra’nın geleneksel çift katlı kırmızı otobüslerin üzerinde. Otobüslerde yayınlanan Yaratılış Atlası ilanları kitaptan detaylar veriyor ve “Modern Bilim Allah’ın Var Olduğunu Gösteriyor” ibaresi yer alıyor.

Yaratılış Atlası, Adnan Oktar tarafından Harun Yahya müstear ismiyle yazılan üç ciltlik bir eser. Yaratılış Atlası’nın birinci cildini Eylül 2006 yılında Türkiye İstanbul”da Global Yayıncılık ile yayınladı. İkinci ve üçüncü ciltleri ise 2007 yılında yayınlandı… Yaklaşık 800 sayfalık Yaratılış Atlası, New York Times’a göre “Harun Yahya’nın Kuran’a muhalif, dayanıksız ve sapkın olarak nitelendirdiği Darwin’in teorisine karşı, muhtemelen en büyük ve en güzel yaratılışçı meydan okuma.” Kitabın on binlercesi Avrupa ve Amerika’daki okullara, önemli araştırmacılara ve araştırma enstitülerine ulaşmıştı.

 

Londra otobüslerindeki Yaratılış Atlası ilanını buradan izleyebilirsiniz.